ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ 2018

Γνωρίστε ορισμένους από τους επιτυχόντες μας του 2018!

 

Όλα τα ονόματα των επιτυχόντων του 2018!

ΣΧΟΛΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΡΧΟΝΤΑ ΔΑΦΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΡΑΟΥΝ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΝΤΑΣΙΟΥ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΡΝΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΑΝΝΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΥ ΑΔΡΙΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΛΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΠΑΛΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΝΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΖΩΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΦΙΝΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΡΗΓΟΥΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚΟΡΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΜΠΑΛΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚΡΟΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΤΣΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΧΟΛΕΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ - ΠΑΥΛΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΤΙΜΑΝΤΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΓΚΛΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΗΣΗ ΑΥΓΟΥΣΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΥΡΤΩ - ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΝΙΑΤΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΙΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΦΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΚΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΑΝΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΗΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΡΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΚΑΝΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΚΟΡΔΕΛΑ ΑΛΙΑ - ΘΕΟΔΩΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΛΥΧΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΗΤΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΖΩΤΟ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΥΣΗ ΒΑΛΜΠΟΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΧΡΑΪΜΠΕΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΣΚΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΤΕΦΑΝΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΙΑ - ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΡΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΟΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΝΤΟ ΝΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ - ΣΧΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΚΟΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΠΙΠΕΡΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΑΧΜΕΤΙ ΑΓΓΕΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΕΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΠΘ
ΓΙΑΝΝΟΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΠΘ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΖΑΝΤΖΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΝΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΚΡΙΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΡΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΝΤΦΙΝ ΑΡΤΕΜΗ ΛΙΝΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΠΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΤΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΑΠΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΣΧΟΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΥΔΗ ΡΟΔΟΥΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΖΓΚΑΜΠΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΝΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΜΠΙΕ ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ)

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΥΑ
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ